Walentynki Aktualności

Walentynki2024-02-14

Dzieci wzięły udział w różnych zabawach związanych z walentynkami m.in.: szukały drugiej połówki serca, rozwiązywały zagadki dotyczące bohaterów bajek, wykonywały walentynkowe prace plastyczne. Nie zabrakło oczywiście sercowych kolorowanek, spontanicznych emocji oraz pozytywnych uczuć. Był to dzień miłych wrażeń. Zajęcia tego dnia ukierunkowane były na takie pojęcia jak: szczęście, miłość, przyjaźń. Wspólnie spędzony czas w walentynkowym klimacie sprzyjał prowadzeniu z dziećmi rozmów na temat znaczenia uczuć w naszym codziennym życiu.