Deprecated: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in /home/gimparz/domains/pspparznice.pl/public_html/przedszkole/system/helpers/url_helper.php on line 162
Ubezpieczenie / Przedszkole

tel: 48 610 19 21 e-mail: pspparznice@hot.pl

Ubezpieczenie / Przedszkole

Ubezpieczenie Kącik dla Rodziców

TUZ Ubezpieczenia

Szanowni Państwo,

W związku ze zbliżającym się terminem wyboru ubezpieczenia od NNW dzieci i młodzieży na nowy rok szkolny 2022/2023, w załączeniu przesyłamy ofertę z szerokim zakresem ubezpieczenia i konkurencyjną składką. Zapewnia ona kompleksową ochronę 24/7 w szkole, w domu, na zajęciach pozalekcyjnych, podczas wakacji, ferii, wyjazdów oraz w życiu prywatnym.

Kliknij w link z ofertą zakupu ubezpieczenia online:
Kup ubezpieczenie online:
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
Oferta TUZ Ubezpieczenia Bezpieczna nauka
Przy zakupie ubezpieczenia online 30% zniżki na drugie i kolejne dziecko w rodzinie
Wypłata odszkodowania nawet do 300 000 zł
Wysokie Sumy ubezpieczenia
Nawet 250 zł dziennie za pobyt w szpitalu w wyniku NW lub choroby
Zwrot kosztów rehabilitacji nawet do 8 000 zł
Świadczenie bólowe w wysokości 500 zł niezależnie od wariantu ubezpieczenia
Ugryzienie przez kleszcza
Wyczynowe uprawianie sportu (również poza szkołą), np. jazda konna, piłka nożna, pływanie