Deprecated: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in /home/gimparz/domains/pspparznice.pl/public_html/przedszkole/system/helpers/url_helper.php on line 162
Rada Rodziców / Przedszkole

tel: 48 610 19 21 e-mail: pspparznice@hot.pl

Rada Rodziców / Przedszkole

Rada Rodziców Kącik dla Rodziców

Przewodnicząca:

p.  Karolina Kwiecień

Zastępca przewodniczącej:

p.  Iwona Zawadzka - Kowalczyk

Sekretarz:

p.  Agnieszka Śliwińska

Skarbnik:

p. Krzysztof Borkowski

REGULAMIN RADY RODZICÓW PSP W PARZNICACH - KLIKNIJ

REGULAMIN KONKURSU RADY RODZICÓW 2022r.

1. Organizatorem konkursu jest Rada Rodziców Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Parznicach.

1. Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów oraz dzieci uczęszczających do przedszkola w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Parznicach,
    ich rodziców i opiekunów.

1. Do konkursu przystępują poszczególne klasy szkolne oraz grupy przedszkolne dokonując wpłat na fundusz Rady Rodziców.

1. Celem konkursu jest zachęcenie rodziców i uczniów do przekazywania dobrowolnych wpłat na fundusz Rady Rodziców oraz ewidencja wszystkich środków wpłacanych przez rodziców na potrzeby poszczególnych klas i grup oraz szkoły.

1. Konkurs polega na zebraniu w poszczególnych klasach szkolnych i grupach przedszkolnych środków pieniężnych i przekazanie ich na fundusz Rady Rodziców. Ocenie będzie podlegać kwota zebranych środków wyliczona na jednego ucznia w danej klasie (suma wpłat/liczbę uczniów w klasie) oraz ilość wpłat w stosunku do liczby uczniów. Zasada ta obowiązuje również grupy przedszkolne.

1. Konkurs będzie realizowany osobno dla klas szkolnych i osobno dla grup przedszkolnych. Oznacza to, że nagrody będą rozdane osobno dla uczniów szkolnych i dzieci przedszkolnych.

1. Wpłat można dokonywać u wychowawcy klasy.

1. W konkursie uwzględniane będą wpłaty na fundusz Rady Rodziców dokonane do 31.10.2022r.

1. Konkurs wygra klasa, która zbierze najwięcej środków w przeliczeniu
    na jednego ucznia oraz grupa przedszkolna, która zbierze najwięcej środków w przeliczeniu na jedno dziecko.

1. Przewidziane nagrody dla klas szkolnych oraz grup przedszkolnych

I miejsce 20% zebranych środków

II miejsce 15% zebranych środków

III miejsce 10% zebranych środków

Dodatkowy bonus dla klasy i grupy za 100% wpłaty.

Możliwe jest przydzielenie równoległych nagród w przypadku gdy więcej niż jedna klasa lub jedna grupa przedszkolna osiągnie ten sam, najlepszy wynik.

1. Nagrodę - środki pieniężne, każda z klas może wykorzystać na cele klasowe, w uzgodnieniu z wychowawcą (np. wyjście do kina, dofinansowanie wycieczki, zakup zabawek). Zasada ta obowiązuje również grupy przedszkolne.

1. Wyniki konkursu przedstawione zostaną na stronie internetowej szkoły,
    a także na tablicy ogłoszeń w szkole, w terminie do 15 listopada 2022r.

1. Wręczenie nagród odbędzie się 16 listopada 2022r. na ręce wychowawcy zwycięskich klas oraz zwycięskich grup przedszkolnych.

1. Regulamin wchodzi w życie z dniem publikacji na stronie internetowej Szkoły pspparznice.pl w zakładce Rada Rodziców.

Severity: Warning

Message: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Filename: strony/strona_takstowa_v.php

Backtrace:

File: /home/gimparz/domains/pspparznice.pl/public_html/przedszkole/application/views/strony/strona_takstowa_v.php
Line: 146
Function: _error_handler

File: /home/gimparz/domains/pspparznice.pl/public_html/przedszkole/application/controllers/Czytaj.php
Line: 190
Function: view