22 kwietnia nasze przedszkolaki obchodziły Dzień Ziemi. Tego dnia na dzieci czekało wiele niespodzianek. Maluchy dowiedziały się, jak dbać o naszą planetę, miały okazję przejść po ścieżce sensorycznej wykonanej ze śmieci, samodzielnie dokonać segregacji śmieci, a także wykonać piękną pracę plastyczną "Ziemia w naszych rękach". Maluchy z wielkim zaciekawieniem słuchały ciekawostek na temat Ziemi i z dumą obiecały o nią dbać. W nagrodę dzieci uzyskały dyplom przyjaciela Ziemi.

