Dzisiaj świętowaliśmy Dzień Czekolady. Dzieci wyruszyły w „czekoladową podróż”, poznając drogę od ziarna kakaowca do tabliczki ulubionego smakołyku. Było pysznie i edukacyjnie! Przedszkolaki brały udział w degustacji różnych rodzajów czekolady – od gorzkiej po białą – oraz wykonywały własne słodkości. Dzieci wykonały piękne prace plastyczne. Ten dzień udowodnił nam, że czekolada to nie tylko deser, ale też mnóstwo radości i energii.

