Dzień Przedszkolaka Aktualności

Dzień Przedszkolaka2023-09-20

W naszym przedszkolu już od rana na dzieci czekały niespodzianki. Tego dnia dzieci przeniosły się w wakacyjny czas... Przedszkolaki miały okazję wziąć udział w wielu zabawach związanych z wodą, m.in. rzut balonem z wodą do celu, łowienie piłeczek z basenu czy czarowanie piany przy użyciu słomek. Przedszkolaki mogły również skorzystać ze strefy relaksu. Pan Dyrektor i Pani Dyrektor zaskoczyli naszych milusińskich niespodziankowymi paczkami z zabawkami a Rada Rodziców przygotowała piękne upominki wraz z życzeniami.

Mamy nadzieję, że ten radosny dzień pozostanie na długo w pamięci każdego przedszkolaka i jeszcze raz życzymy wszystkim dzieciom:

uśmiechu od ucha do ucha,

kolorowych snów,

co dzień nowych przygód,

wspaniałych przyjaciół i spełnienia wszystkich marzeń.