Święto Patrona Szkoły Aktualności

Święto Patrona Szkoły2022-05-12

17 maja 2006 r. nasza szkoła otrzymała imię Jana Pawła II. Data ta jest coroczną okazją do świętowania Dnia Patrona. W poniedziałkowe przedpołudnie cała społeczność PSP w Parznicach zgromadziła się  na sali gimnastycznej, aby wspominać ten pamiętny dzień i obejrzeć piękną akademię.  Również reprezentanci z przedszkola mogli dać popis swoich umiejętności wokalnych. Tropiciele pięknie zaśpiewali Piosenkę „Bohater”.

Delegacja uczniów z Panią Wicedyrektor złożyła kwiaty w Kąciku Patrona.
Mocno wierzymy, że Święty Jan Paweł II  patrzy z uśmiechem z Domu Naszego Ojca i błogosławi naszej szkolnej wspólnocie.